Ми працюємо на ринку металопродукції з 2000 року. З тих пір ПП "Сплав" зарекомендував себе як надійний партнер, і весь наш колектив вкрай дорожить цією репутацією. Наше підприємство має власний склад площею 5000 кв.м. в лівобережній частині (ж / м Сонячний) міста Дніпро. Склад оснащений всім необхідним обладнанням для роботи з металопрокатом: підйомно-транспортними механізмами, електронними вагами, обладнанням для порізки металу. Наявність під'їзних залізничних колій дозволяє працювати вагонними нормами, формувати збірні вагони з металопрокатом.

Ми можемо здійснювати доставку металопрокату замовникам, а також надаємо послуги з відповідального зберігання, комісії на нашій відкритому майданчику і закритому складі.

Наша основна продукція: труби сталеві безшовні гарячодеформовані в асортименті по ГОСТу 8731-74, 8732-78 зі складу і під замовлення виробництво ПАТ ДТЗ (Дніпропетровський трубний завод ім. Леніна), Інтерпайп-НТЗ, Інтерпайп "Ніко-Тьюб", ВТЗ (Волжський трубний завод), Rustavi Steel LLC (ТОВ "Руставі Стіл"), ВАТ «БМЗ» (Білоруський металургійний завод). Великий асортимент товстостінних труб різних марок сталей для машинобудування, будівництва, виробництва, ремонту та інших цілей.

Труби сталеві безшовні холоднодеформовані в асортименті по ГОСТу 8733-74, 8734-75 зі складу і під замовлення виробництво ПАТ ДТЗ (Дніпропетровський трубний завод ім. Леніна).

Під замовлення готові запропонувати: труби сталеві електрозварні прямошовні ГОСТ 10704-91, 10705-80, труби сталеві електрозварні водогазопровідні ГОСТ 3262-75, труби електрозварні профільні за ГОСТ 8639-82, 8645-68.

Відвантаження металопрокату проводиться як зі складу ПП «Сплав», розташованого за адресою місто Дніпро, вул. Маршала Малиновського 96Д, так і безпосередньо з заводів-виробників.

Ви можете не сумніватися в професіоналізмі і порядності менеджерів і керівництва ПП "Сплав", перевірених роками роботи на ринку металопрокату. Ми цінуємо сформовані довірчі і надійні відносини з партнерами, і будемо раді бачити Вас одним з них.