Труби сталеві безшовні.

ПП «Сплав» пропонує великий асортимент гарячекатаних і холоднокатаних безшовних труб, в тому числі товстостінних труб різного діаметру і марок сталей для добувної та обробної промисловості: машинобудування і металообробки, чорної металургії, кольорової металургії, електроенергетики, паливної промисловості, хімічної і нафтохімічної промисловості, лісової , деревообробної і целюлозно-паперової промисловості, промисловості будівельних матеріалів та інших промислових виробництв.

Наша основна продукція: труби сталеві безшовні гарячодеформовані в асортименті по ГОСТу 8731-74, 8732-78 зі складу та під замовлення виробництва ПАТ ДТЗ (Дніпропетровський трубний завод ім. Леніна), Інтерпайп-НТЗ, Інтерпайп "Ніко-Тьюб", Rustavi Steel LLC (ТОВ "Руставі Стіл"), ВАТ «БМЗ» (Білоруський металургійний завод), а також європейських виробників.

Труби сталеві безшовні холоднодеформовані в асортименті по ГОСТу 8733-74, 8734-75 зі складу та під замовлення виробництва ПАТ ДТЗ (Дніпропетровський трубний завод ім. Леніна).

Ми працюємо на ринку сталевих безшовних труб з 2000 року і зарекомендували себе як надійний партнер, і наш колектив вкрай дорожить цією репутацією.

За цей час нашими постійними клієнтами стали сотні юридичних і фізичних осіб.

Наше підприємство має власний склад площею 5000 кв.м. в лівобережній частині (ж / м Сонячний) міста Дніпро. Склад оснащений всім необхідним обладнанням для роботи з металопрокатом: підйомно-транспортними механізмами, електронними вагами, стрічкопилкових верстатах для точного різання труб.

Наявність під'їзних залізничних колій дозволяє працювати вагонними нормами, формувати збірні вагони з металопрокатом.

Ми можемо здійснювати доставку труб замовникам транспортними компаніями, перевіреними і які надійно зарекомендували себе на Україні.

Відвантаження здійснюється як з металобази ПП «Сплав, так і безпосередньо з заводів.

Ви можете не сумніватися в професіоналізмі і порядності менеджерів і керівництва ПП "Сплав", перевірених роками роботи.

Ми цінуємо сформовані довірливі і надійні відносини з партнерами, і будемо раді бачити Вас одним з них.

Пн. 08:30 - 17:00 Чт. 08:30 - 17:00
Вт. 08:30 - 17:00 Пт. 08:30 - 17:00
Ср. 08:30 - 17:00 Сб. вихідний
Вс. вихідний